Lenošky

Stylová lenoška se sametovým potahem

Petrolejově modrá sametová lenoška Cosmopolitan Design Vienna, pravý roh. Dámy odměňte se za to, že jste zvládly celý den na lodičkách. Pánové, dopřejte si zasloužený odpočinek po náročném cyklovýletu.

Cena v době recenze: 13 999 Kč

Velká rozkládací pohovka s úložným prostorem

Milujete efektivní, nadčasové a praktické vybavení? Řešíte pořízení nové pohovky do obývacího pokoje? Pak se vám nabízí skvělá volba. Tuto praktickou a moderní pohovku oceníte z mnoha důvodů. Velká rozkládací pohovka ETNA skýtá dostatečný prostor pro posezení, odpočinek i spaní. Ocenitelný element do interiéru. Výhodou je, že pohovku můžete umístit v pokoji kamkoli, ať už volně do prostoru či ke stěně apod. Tato sedací souprava se pyšní jak větším prostorem, tak ale i praktickým úložným místem, konkrétně se jedná o 2 úložné prostory pod sedáky.

Cena v době recenze: 5 999 Kč

Míst k odpočinku není nikdy dost! A právě proto jsou lenošky tak skvělým a vítaným kusem nábytku do všech rodinných domů. Obzvlášť pěkně vypadají v zimní zahradě, na terase, balkoně nebo prostě v obývacím pokoji, kde vykouzlí útulnou atmosféru. Ať už se z ní rozhodnete sledovat televizi, nebo ji využijete na odpočinek po vydatném nedělním obědě, vždy vás mile překvapí svou praktičností a mimořádným komforte. Vždyť dokážete si snad představit příhodnější místo k lenošení, než je právě lenoška?

Lenošky jsou dostupné v celé řadě variant. Vsadit můžete na klasické lenošky, na které se pohodlně celí položíte, anebo na netradiční kratší lenošky na sezení. Ratanové a proutěné udělají největší parádu v zimní zahradě nebo na balkoně, zatímco ty čalouněné a kožené pak nejlépe vyniknou v obývacím pokoji nebo ložnici. S ostatním nábytkem je můžete sladit také stylem a barvou. Nabídka lenošek je opravdu široká, takže si jistě vybere každý!