Zahradní sedací soupravy a pohovky

Stůl a židle na zahradě jsou fajn, ale pro větší komfort to chce pořídit ještě něco dalšího. Zahradní nábytek doporučujeme doplnit o pohovku nebo sedací soupravu. A to přímo určené do exteriéru.

Využití po celou sezonu

Zahradní sedací soupravy a pohovky jsou speciálně navrženy tak, aby se daly užívat celou sezonu a nevydily jim venkovní podmínky. Mohou být z ratanu, a to přírodního i umělého, plastu, hliníku či dřeva. Vyskytují se samozřejmě i kombinace materiálů. Doladí se měkkými polstry a komfortnímu posezení už nic nebrání.

Posezení s úložným prostorem

Zahradní sedačka s úložným prostorem je perfektní volbou. Dovnitř schováme deky i polštáře, a to abychom je uchránili před nepřízní počasí a rychle nám nevybledly.

Díky velké zahradní pohovce už nebudete mít problém s usazením hostů. Vždy bude kam se posadit a lépe si vychutnáte pohodu na zahrádce. Menší sedačka se vejde i na balkon. A pokud máte terasu, vůbec neváhejte.

Set v jednotném stylu

Zahradní sedací soupravu můžeme doplnit o zahradní lavici nebo závěsné houpací křeslo ve stejném stylu.Výběr venkovního nábytku je důležitý, určitě to není krok na jednu sezonu. Kvalitní soupravy nevyžadují téměř žádnou údržbu a jsou určeny jak na krytá, tak i nekrytá místa. Krásný venkovní nábytek se ale hodí i do zimní zahrady, a pokud nás jeho design zaujme, dá se umístit dokonce do interéru.