Sedací soupravy s křesly

Sedací souprava v klasickém provedení

Nádherný kousek do obývacího pokoje pro všechny milovníky klasiky. Vyniká provedením, kvalitou. Oživí interiér a vdechne kouzlo elegance a jedinečnosti. Sedací souprava Oskar Forever 62 v elegantním stylu je určena pro všechny milovníky, příznivce a zkrátka vyznavače klasiky. Čalouněná sedací souprava s dřevěnými doplňky je působivou kombinací. Sedací souprava se skládá z pohovky skýtající komfort při denním užívání, ale také jako příležitostné lůžko na spaní.

Cena v době recenze: 16 999 Kč

Polohovací sedačka s polohovacími křesly

Dopřejte si komfort. Užijte si potřebný a zasloužený odpočinek a udělejte něco více pro své zdraví. Neničte si tělo špatným a nepohodlným sezením. Luxusní polohovací sedačka se 2 polohovacími křesly si vás získá z mnoha důvodů. Investice, která se vám mnohonásobně vrátí. Polohovací sedačka se 2 polohovacími křesly ASD-311 nabízí sezení pro 5 osob. Sedací souprava skládající se z třímístné sedačky a dvou křesel je řešena potahem z velmi příjemného a odolného materiálu. Silnou stránkou je její funkce, které spočívá v polohování dvou krajních modulů ve 2 pozicích s aretací a křesla s polohováním taktéž ve 2 pozicích s aretací.

Cena v době recenze: 22 491 Kč

Sedací souprava s relaxační funkcí

Je nepostradatelným elementem obývacího pokoje. Poskytne místo na sezení, odpočinek. V tomto případě skýtá ještě něco více. Sedací souprava London v robustním a moderním provedení se bude náležitě vyjímat ve vašem obývacím pokoji po designové i funkční stránce. Sedací souprava v tmavě šedém provedení je vhodná takřka do každého interiéru. Předností této moderní sedací soupravy je relaxační funkce v podobě podnožky a nastavení nohou do vodorovné polohy pro odpočinek a úlevu po celodenní práci apod.

Cena v době recenze: 31 999 Kč

Sedací soupravy s křesly do obývacích pokojů zkrátka patří! Někdo si bez křesla ani nedovede představit pohodlné posezení u televize. Naštěstí se ale svých požadavků netřeba vzdávat, protože na každého čeká ta pravá sedací souprava s křeslem přesně odpovídajícím představám. Dnešní trh totiž nabízí nespočet různých designů křesel a pohovek. Zvolit můžete dvojsedačku, trojsedačku nebo dokonce rohovou sedací soupravu s perfektně ladícím křeslem, které opět může mít nespočet variant. Záleží jen na vás, jakému dáte přednost.

Sedací soupravy s křesly obvykle tvoří jedna větší pohovka a jedno křeslo. Většinou je ale možné dokoupit ještě druhé křeslo zvlášť. Pro docílení dokonale harmonického celku se doporučuje zvolit křeslo ve stejně barevném potahu, jaký má hlavní pohovka. Někdy ale, především pak v moderních domácnostech, naopak velice zajímavě vypadá záměrně barevně odlišné křeslo, které je však vyrobeno ze stejného materiálu jako samotná sedací souprava.